Vägglampa Globen Lighting AstoriaSvart/Vit
Rek. pris 1 450 kr
1 417 kr
Se priset!

Astoria
Svart/Vit
1 417 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Astoria från Globen Lighting har otroligt stilfull design men är även praktisk. Använd som piedestal, sänglampa eller häng i hallen. Brickorna på lampan går att justera. Lampan har en vit textilsladd med strömbrytare.
Varumärke
Globen LightingBeskrivning
Vägglampa Astoria från Globen Lighting har otroligt stilfull design men är även praktisk. Använd som piedestal, sänglampa eller häng i hallen. Brickorna på lampan går att justera. Lampan har en vit textilsladd med strömbrytare.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
| Art.Nr. | 28302-03 |
| Färg | Svart/Vit |
| Bredd | 300 mm |
| Sockel | G9 |
| Effekt | 42 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Astoria |
| Typ | Vägglampa |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 270 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 620 mm |
| EAN-nr | 7319432320116 |

