Vägglampa Globen Lighting GraceMässing
1 546 kr
Se priset!

Grace
Mässing
1 546 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampa Grace från Globen Lighting med mjuk böjande arm. Tillverkad i metall och har 2 m lång transparent sladd med strömbrytare.
Varumärke
Globen LightingBeskrivning
Vägglampa Grace från Globen Lighting med mjuk böjande arm. Tillverkad i metall och har 2 m lång transparent sladd med strömbrytare.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
| Art.Nr. | 33409-02 |
| Färg | Mässing |
| Bredd | 100 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Transparent |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Grace |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 170 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 500 mm |
| EAN-nr | 7319432359635 |

