Vägglampa Globen Lighting Omega
fr.249 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Omega
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampa Globen Lighting Omega är tvådelad med tre sammanhängande plattor med belysning bakom samt två extra sammanhängande plattor som du kan placera där du önskar. Lampan är tillverkad av veckad metall och har en integrerad LED-list på baksidan av ramen samt en 200 cm lång svart kabel med brytare. Design: GL Design Studio.
Varumärke
Globen LightingBeskrivning
Vägglampa Globen Lighting Omega är tvådelad med tre sammanhängande plattor med belysning bakom samt två extra sammanhängande plattor som du kan placera där du önskar. Lampan är tillverkad av veckad metall och har en integrerad LED-list på baksidan av ramen samt en 200 cm lång svart kabel med brytare. Design: GL Design Studio.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
| Art.Nr. | 231065G |
| Färg | Guld, Svart |
| Bredd | 700 mm |
| Sockel | INTEGR |
| Effekt | 4,18 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | A++ |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Omega |
| Typ | Vägglampa |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 70 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 550 mm |
