Vägglampa Herstal Harlekin Duo
fr.593 kr
Se priset!
Välj variant

Harlekin Duo
593 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampa Herstal Harlekin Duo är en vägglampa med belysning uppåt och nedåt. Lys up ditt hem på ett klassiskt sätt med en Harlekin Duo.
Varumärke
HerstalBeskrivning
Vägglampa Herstal Harlekin Duo är en vägglampa med belysning uppåt och nedåt. Lys up ditt hem på ett klassiskt sätt med en Harlekin Duo.
Egenskaper
| Varumärke | Herstal |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Krom, Mattsvart, Mässing |
| Typ | Vägglampa |
| Utförande | Vägglampa |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall/Glas |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Harlekin Duo |
| Sockel | E14 |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 105 mm |
| Diameter | 105 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 320 mm |
| Effekt | 25 W |
| Energiförbrukning | 25 kWh/år |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 105 mm |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
