Vägglampa Nordlux Explorer
Rek. pris 399 kr
fr.299 kr
Se priset!
Välj variant

Explorer
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Explore vägglampa från Nordlux är en liten fin lampa med mycket enkel design. Lampan är perfekt som en sänglampa för barnrummet, tonårsrummet, sovrummet eller stugan.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Explore vägglampa från Nordlux är en liten fin lampa med mycket enkel design. Lampan är perfekt som en sänglampa för barnrummet, tonårsrummet, sovrummet eller stugan.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Mässing, Svart, Vit |
| Typ | Vägglampa |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metal, Metall |
| Ljuskälla | GU10 |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | EXPLORE |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 120 mm |
| Spänning | 240 V |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Bredd | 80 mm |
| Diameter | 55 mm |
