Vägglampa Nordlux Gaston
Rek. pris 349 kr
fr.267 kr
Se priset!
Välj variant

Gaston
267 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gaston är en strömlinjeformad vägglampa som finns i fyra fina, dämpade färger. Den rundade skärmen har en liten träddetalj på toppen och ger en fin touch till alla barnrum eller sovrum. Lampan har en justerbar skärm som gör att du kan rikta ljuset.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Gaston är en strömlinjeformad vägglampa som finns i fyra fina, dämpade färger. Den rundade skärmen har en liten träddetalj på toppen och ger en fin touch till alla barnrum eller sovrum. Lampan har en justerbar skärm som gör att du kan rikta ljuset.
Egenskaper
- Nordisk stil
- Justerbart lamphuvud gör att du kan rikta ljuset
- Enkel design med trädetalj
- Max watt: 15
- Nordisk stil
- Justerbart lamphuvud gör att du kan rikta ljuset
- Enkel design med trädetalj
- Max watt: 15
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Blå, Grön, Rosa, Vit |
| Typ | Vägglampa |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Gaston |
| Sockel | E27 |
| Kabellängd | 150 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 115 mm |
| Diameter | 115 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 195 mm |
| Vikt | 0,61 kg |
| Bredd | 195 mm |
