Vägglampa Nordlux GrantMässing
Rek. pris 649 kr
449 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Mässing

Grant
Mässing
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Grant från Nordlux är en lampa som balanserar enkelhet och elegans på bästa sätt. Den mycket vackra, lysande glaskupolen omsluts av sin bas som skapar en fulländad och dekorativ helhet. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Grant från Nordlux är en lampa som balanserar enkelhet och elegans på bästa sätt. Den mycket vackra, lysande glaskupolen omsluts av sin bas som skapar en fulländad och dekorativ helhet. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 47091025 |
| Färg | Mässing |
| Diameter | 145 mm |
| Sockel | E14 |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 207 mm |
| Höjd | 164 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,6 kg |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Grant |
| Typ | Vägglampa |
| EAN-nr | 5701581411784 |


