Vägglampa Nordlux Helford
Rek. pris 1 749 kr
fr.1 159 kr
Se priset!
Välj variant

Helford
1 159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Helford är inspirerad av den hårda nordiska vädret med rå natur och brusande hav. Den maritima designen framhäver det råa och rustika och gör Helford till en dekorativ vägglampa som passar fint vid ytterdörren, garaget eller på staketet.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Helford är inspirerad av den hårda nordiska vädret med rå natur och brusande hav. Den maritima designen framhäver det råa och rustika och gör Helford till en dekorativ vägglampa som passar fint vid ytterdörren, garaget eller på staketet.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Mässing, Nickel |
| Bredd | 125 mm |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP64 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Mässing |
| Serie | Helford |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 11 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,318, 1,336 kg |
