Vägglampa Nordlux Model 2110
Rek. pris 299 kr
fr.237 kr
Se priset!
Välj variant

Model 2110
237 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Modell 2110 är en liten, klassisk vägglampa med en touch av retrostil. Med sin böjda, tacoliknande form kan modell 2110 monteras både uppåt och nedåt, vilket ger ett behagligt, indirekt ljus.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Modell 2110 är en liten, klassisk vägglampa med en touch av retrostil. Med sin böjda, tacoliknande form kan modell 2110 monteras både uppåt och nedåt, vilket ger ett behagligt, indirekt ljus.
Egenskaper
- Enkel retrostil
- Kan monteras både uppåt och nedåt
- Behagligt, indirekt ljus
- Max watt: 25
- Enkel retrostil
- Kan monteras både uppåt och nedåt
- Behagligt, indirekt ljus
- Max watt: 25
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Beige, Grön, Svart, Vit |
| Typ | Vägglampa |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Model |
| Sockel | E14 |
| Kabellängd | 150 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 65 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 100 mm |
| Vikt | 0,39 kg |
| Bredd | 210 mm |
