Vägglampa Nordlux PopBeige
Rek. pris 459 kr
413 kr
365 krSpara 12 %Kampanj22 tim kvar!

Pop
Beige
365 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pop är en snygg, strömlinjeformad designlampa i en mjuk, matt finish. Mässingsdetaljen högst upp ger en elegant touch till den klassiska skärmen. Vägglampan har ett justerbart lamphuvud som ger ett riktat ljus och hänger vackert bredvid din säng, soffa eller ovanför köksbänken.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Pop är en snygg, strömlinjeformad designlampa i en mjuk, matt finish. Mässingsdetaljen högst upp ger en elegant touch till den klassiska skärmen. Vägglampan har ett justerbart lamphuvud som ger ett riktat ljus och hänger vackert bredvid din säng, soffa eller ovanför köksbänken.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 45841009 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 190 mm |
| Diameter | 155 mm |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Material | Metal |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | POP |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 200 mm |
| Spänning | 240 V |
| Vikt | 0,54 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Djup | 155 mm |
| EAN-nr | 5704924011528 |

