Vägglampa Nordlux Theo
Rek. pris 649 kr
449 kr
Se priset!

Theo
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bjud in naturen i ditt hem med en trendig kombination av trä och metall. Theo-serien har ett mycket modernt och unikt designuttryck som mjukas upp med ljust askträ. Det flexibla lamphuvudet kan enkelt justeras för att ge ett behagligt riktat ljus.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Bjud in naturen i ditt hem med en trendig kombination av trä och metall. Theo-serien har ett mycket modernt och unikt designuttryck som mjukas upp med ljust askträ. Det flexibla lamphuvudet kan enkelt justeras för att ge ett behagligt riktat ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2112631003 |
| Färg | Svart |
| Typ | Vägglampa |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Theo |
| Sockel | GU10 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 125 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 130 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,54 kg |
| Bredd | 130 mm |
| EAN-nr | 5704924005688 |




