Väggpackning Ifö Electric För 6066 Silikon
109 kr
89 krSpara 18 %Kampanj

För 6066 Silikon
89 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Väggpackning silikon IP44 för Bernadotte 6066.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7905995 |
| Färg | Vit |
| Diameter | 66 mm |
| Djup | 11,9 mm |
| Längd | 90 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 03392 IP44 |
| Material | MVQ Silikongummi |
| Serie | Glober och Glas Ifö Electric |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Produkttyp | Väggpackning |

