Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 10L Batteridriven
269 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-ljusstake från Gnosjö Konstsmide. Ljusstake med 10 st ljuskällor och timer (6 timmar). Drivs med 3 x AA-batterier.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
LED-ljusstake från Gnosjö Konstsmide. Ljusstake med 10 st ljuskällor och timer (6 timmar). Drivs med 3 x AA-batterier.
Recensioner
sessanVerifierad köpare
för 2 år sedanDen ska få vara framme året runt, tack vare automatknappen så behöver vi ej släcka og tända den då den "sköter sig själv" beroende av hur ljust lr mörkt det är utomhus. Nice! Dessutom lättplacerad o snyggare i verkligheten än på bild.
LeifVerifierad köpare
för 4 år sedanNätt o liten gedigen ljusstake som.passar i de flesta inne miljöer.
+ Timer
- Hög batteriförbrukning
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2321-370 |
| Färg | Antracit |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Driftkälla | Batteri |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Bredd | 200 mm |
| EAN-nr | 7318302321376 |

