Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 10L
fr.329 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
LED-ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 10 st ljuskällor. Sladd 1,8 m.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Antracitgrå, Vit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 3 V |
| Energieffektivitet | A |
| Höjd | 250 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Bredd | 200 mm |

