Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 11 Ljus Vikbar Vit
889 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 11 st ljuskällor och dekorationsringar i mässing.
Recensioner
LinaVerifierad köpare
för 2 år sedanFin och bra storlek för stora fönster.
Mirjam PVerifierad köpare
för 2 år sedanKanonfin, hög och vacker.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3592-210 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 33 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Höjd | 820 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Trä |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 11 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 1,35 kg |
| Bredd | 860 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318303592218 |




