Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 15L LED Svart Metall
499 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Adventsljusstake från Gnosjö Konstsmide i svartlackerad metall med varmvita LED-ljus. Ljusstaken har svart kabel och levereras med transformator.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Adventsljusstake från Gnosjö Konstsmide i svartlackerad metall med varmvita LED-ljus. Ljusstaken har svart kabel och levereras med transformator.
Recensioner
Eva PVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg design och lyser lite starkare än vanliga, traditionella, adventsljusstakar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2495-710TR |
| Färg | Svart |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 150 mm |
| Höjd | 385 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 15 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 1,1 kg |
| Bredd | 300 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318302495718 |

