Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 15L
fr.499 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
LED-ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 15 st ljuskällor. Sladd 1,8 m.
Recensioner
MargaretaVerifierad köpare
för 4 år sedanJag tycker mycket om den här stilen på ljusstakar men de är mycket svårt att få tag i.
+ Lättplacerad
Christina CVerifierad köpare
för 6 år sedanSuper nöjd, stilren.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Antracit, Vit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 15 st |
| Höjd | 385 mm |
| Spänning | 3 V |
| Energieffektivitet | A |
| Bredd | 300 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 kW |

