Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 2573 Träljusstake 7 LjusMörkgrön
Rek. pris 799 kr
528 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Mörkgrön

2573 Träljusstake 7 Ljus
Mörkgrön
528 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa magisk julstämning hemma med denna eleganta adventsljusstake i vackert lackerat trä. Med sina sju varma ljus sprider den ett mjukt och inbjudande sken som lyser upp vintermörkret och gör varje rum mer ombonat.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Skapa magisk julstämning hemma med denna eleganta adventsljusstake i vackert lackerat trä. Med sina sju varma ljus sprider den ett mjukt och inbjudande sken som lyser upp vintermörkret och gör varje rum mer ombonat.
Den tidlösa designen gör att den smälter in lika fint i moderna hem som i klassiska julmiljöer. Tack vare den gedigna träkvaliteten och den harmoniska färgen blir den en älskad del av jultraditionerna – år efter år.
Egenskaper:
- 7 stämningsfulla lampor (230V)
- Elegant och tidlös design i trä
- Ger värme, trivsel och en äkta julkänsla
Låt denna ljusstake bli hjärtat i din juldekoration och sprid glädje och ljus i vintermörkret.
Egenskaper:
- 7 stämningsfulla lampor (230V)
- Elegant och tidlös design i trä
- Ger värme, trivsel och en äkta julkänsla
Låt denna ljusstake bli hjärtat i din juldekoration och sprid glädje och ljus i vintermörkret.
Recensioner
MariaVerifierad köpare
för 4 månader sedanDen har fin färg och tjusiga lampor, men staken är sned.
+ Färgen och lamporna
- Sned
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2573-950 |
| Färg | Mörkgrön |
| Höjd | 610 mm |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Bredd | 475 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Dimbar | Ja |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Djup | 139 mm |
| Effekt | 21 W |
| Effekt/prestanda | 21 W |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Säsong | Jul |
| EAN-nr | 7318300027997 |




