Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 3543 Elljusstake Trä 5 LjusValnöt
Rek. pris 919 kr
634 kr
Se priset!

3543 Elljusstake Trä 5 Ljus
Valnöt
634 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Ljusstake i trä är en stilren adventsljusstake som sprider ett varmt och välkomnande sken i hemmet. Med sin tidlösa design och fem ljus blir den en självklar juldekoration som förhöjer stämningen både i fönstret och på bordet.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Ljusstake i trä är en stilren adventsljusstake som sprider ett varmt och välkomnande sken i hemmet. Med sin tidlösa design och fem ljus blir den en självklar juldekoration som förhöjer stämningen både i fönstret och på bordet.
Tillverkad i lackat trä smälter ljusstaken elegant in i både moderna och klassiska hem, och dess enkla men eleganta form gör den till en tidlös favorit som kan användas år efter år. Perfekt för att skapa julstämning och en ombonad atmosfär under advent.
Egenskaper:
- 5 ljus för ett varmt och inbjudande sken
- Tidlös och stilren design i lackat trä
- Perfekt för inomhusbruk under advent och jul
Låt denna ljusstake bli en del av dina jultraditioner och sprid ljus, värme och julglädje i hela hemmet.
Egenskaper:
- 5 ljus för ett varmt och inbjudande sken
- Tidlös och stilren design i lackat trä
- Perfekt för inomhusbruk under advent och jul
Låt denna ljusstake bli en del av dina jultraditioner och sprid ljus, värme och julglädje i hela hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3543-670 |
| Färg | Valnöt |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 1,2 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Säsong | Jul |
| Typ | Adventsljusstake |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Djup | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 585 mm |
| Ljustemperatur | 2200 K |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Bredd | 290 mm |
| EAN-nr | 7318300027270 |
