Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 3544 Elljusstake Trä 5 Ljus
fr.829 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Ljusstake i trä är en stilren och modern adventsljusstake som vågar ta plats i hemmet. Med sina fyra ljus sprider den ett varmt, inbjudande sken och blir ett elegant blickfång på bordet, i fönstret eller på hyllan.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Ljusstake i trä är en stilren och modern adventsljusstake som vågar ta plats i hemmet. Med sina fyra ljus sprider den ett varmt, inbjudande sken och blir ett elegant blickfång på bordet, i fönstret eller på hyllan.
Den lackade träytan skapar en vacker kontrast mot det varma ljuset och ger ljusstaken ett sofistikerat uttryck som passar både klassiska och minimalistiska hem. En tidlös dekoration som förhöjer julstämningen och sprider värme under hela adventstiden.
Egenskaper:
- 4 ljus för ett varmt och välkomnande sken
- Modern och stilren design i lackat trä
- Perfekt för inomhusbruk under advent och jul
Låt denna guldfärgade ljusstake bli en del av dina jultraditioner och sprid elegans, ljus och värme i hemmet.
Egenskaper:
- 4 ljus för ett varmt och välkomnande sken
- Modern och stilren design i lackat trä
- Perfekt för inomhusbruk under advent och jul
Låt denna guldfärgade ljusstake bli en del av dina jultraditioner och sprid elegans, ljus och värme i hemmet.
Recensioner
LindaVerifierad köpare
för 4 månader sedanJättefin ljusstake och snabb leverans
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grön, Gul, Svart |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 1,2 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Höjd | 495 mm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Bredd | 285 mm |
| Ljustemperatur | 2200 K |
| Djup | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
