Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 3L Kulor
fr.899 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 3 st ljuskällor. 2,4 m lång vit anslutningssladd..
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå, Svart |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | IL |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Höjd | 476 mm |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Bredd | 200 mm |

