Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 4 LED
fr.759 kr
Se priset!
Välj variant

4 LED
759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en varm och inbjudande stämning i ditt hem under julsäsongen med den eleganta adventsljusstaken Gnosjö Konstsmide 4 LED. Denna 4-armade elljusstake är både stilren och funktionell, tillverkad i trä och plast, och prydd med varmvita LED-lampor som sprider ett mysigt och behagligt sken.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Skapa en varm och inbjudande stämning i ditt hem under julsäsongen med den eleganta adventsljusstaken Gnosjö Konstsmide 4 LED. Denna 4-armade elljusstake är både stilren och funktionell, tillverkad i trä och plast, och prydd med varmvita LED-lampor som sprider ett mysigt och behagligt sken.
Med en höjd på 23,5 cm och en bredd på 31,5 cm passar denna ljusstake utmärkt att placera på fönsterbrädet, ett bord eller en hylla, där den kan lysa upp ditt hem under adventstiden. Den praktiska anslutningssladden är 1,7 meter lång och utrustad med en strömbrytare, vilket gör det enkelt att tända och släcka ljusstaken när du så önskar.
Recensioner
Gunilla MVerifierad köpare
för 4 månader sedanSnygg, enkel. På bild var den fylld med mossa. Jag fyllde med nötter och satte några enkla tomtar uppe på nötterna. Nästa år ska jag ha kastanjer snyggt till den svart/bruna ljusstaken.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart/Valnöt, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 1,2 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Höjd | 230 mm |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Bredd | 3120 mm |
| Ljustemperatur | 2200 K |
| Djup | 80 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 10 lumen |
