Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 4 Ljus Lucia
1 389 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elljusstake Gnosjö Konstsmide 4 Ljus Lucia är en stämningsfull julbelysning med ett luciatåg och en gran.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Elljusstake Gnosjö Konstsmide 4 Ljus Lucia är en stämningsfull julbelysning med ett luciatåg och en gran.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3971-550 |
| Färg | Flerfärgad |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 299 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energiförbrukning | 12 kWh/1000h |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 0,93 kg |
| Bredd | 290 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318303971556 |



