Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 4L Metall Svart
Rek. pris 1 479 kr
925 kr
Se priset!

4L Metall Svart
925 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stilren adventsljusstake från Gnosjö Konstsmide i svart metall.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3999-711TR |
| Färg | Svart |
| Sockel | E5 |
| Effekt/prestanda | 1,2 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 2,4 m |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 166 mm |
| Höjd | 408 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 1,13 kg |
| Bredd | 504 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318309997116 |



