Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 4L Rör
fr.836 kr
Välj variant

4L Rör
836 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
LED-ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 4 st ljuskällor. Sladd 2,4 m.
Recensioner
Camilla SVerifierad köpare
för 2 år sedanFin, men lättare i konstruktionen än jag troddez
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå, Koppar |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Höjd | 425 mm |
| Spänning | 3 V |
| Energieffektivitet | A |
| Bredd | 505 mm |

