Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 5 Ljus med Dekoration
349 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake med dekor
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2499-225TR |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 9 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 24 A |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Höjd | 180 mm |
| Ljuskälla | Glödtrådslampa |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Trä |
| Energiförbrukning | 10 kWh/1000h |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Bredd | 265 mm |
| EAN-nr | 7318304992253 |


