Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 5L Metall med Marmorfot
699 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Adventsljusstake med marmorerad fot och mässinglackerad metall. Ljusstaken har vit kabel. I
Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3524-800TR |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 1,8 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 2,4 m |
| Spänning | 24 V |
| Höjd | 360 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 0,9 kg |
| Bredd | 315 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318303524806 |


