Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 5L Trä
fr.589 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Adventsljustake från Gnosjö Konstsmide i lackerat trä med grå detaljer.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Röd/Grå, Svart/Grå |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 440 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 0,58 kg |
| Bredd | 420 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |

