Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 6L Trä Mässing
fr.1 649 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Adventsljusstake från Gnosjö Konstsmide i trä med sex st ljus och mässingdekorationer.
Recensioner
MiaVerifierad köpare
för 4 månader sedanMycket fin färg och form
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå, Grön |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | IL |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Höjd | 590 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,64 kg |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Bredd | 440 mm |
| Djup | 70 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |

