Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 6L Trä
Rek. pris 1 599 kr
fr.1 182 kr
Se priset!
Välj variant

6L Trä
1 182 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Adventsljusstake från Gnosjö Konstsmide med mässingdekorationer och sex st ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Röd, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | IL |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Höjd | 500 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,54 kg |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Bredd | 440 mm |
| Djup | 70 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |

