Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7 Ljus 3931
fr.409 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

7 Ljus 3931
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elljusstake Gnosjö Konstsmide 7 Ljus 3931 är en stämningsfull adventsljusstake i rak design. Den har en strömbrytare och 7 ljus.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Elljusstake Gnosjö Konstsmide 7 Ljus 3931 är en stämningsfull adventsljusstake i rak design. Den har en strömbrytare och 7 ljus.
Recensioner
EbbaVerifierad köpare
för 4 månader sedanVäldigt stilren och fin !
Emma LVerifierad köpare
för 4 månader sedanFin o motsvarar förväntningarna
Stina IVerifierad köpare
för 4 månader sedanVäldigt fin i fönsterna. Köpte även den större varianten som jag satt i fönsterna på nederplan. Dessa har vi på ovanplan. Gråa så som vi ville ha.
Marianne HVerifierad köpare
för 2 år sedanDen är motsvarade min förväntan och lyser nu vackert i mitt fönster.
AnnetteVerifierad köpare
för 2 år sedanDen ser bra ut och lyser fint. Jag är nöjd med mina köp.
AnnaVerifierad köpare
för 4 år sedanFin! Fick det man såg på bild
Linda PVerifierad köpare
för 4 år sedanPriset Utseendet Färgen
+ Billig
- Fick börja med att byta ut alla lampor
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Matt Grå, Matt Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3, 21 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 500 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Bredd | 453 mm |
| Energiförbrukning | 21 kWh/1000h |
| Djup | 75 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljuskälla | IL, LED |
| Vikt | 0,6, 0,58 kg |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 8 lumen |
| Energiförbrukning | 21 kWh/år |
