Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7 Ljus 3985
fr.259 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elljusstake Gnosjö Konstsmide 7 Ljus 3985 är en stämningsfull adventsljusstake i rak design. Den har en strömbrytare och 7 ljus.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Elljusstake Gnosjö Konstsmide 7 Ljus 3985 är en stämningsfull adventsljusstake i rak design. Den har en strömbrytare och 7 ljus.
Recensioner
SVerifierad köpare
för 4 år sedanVäldigt fin, dock lyser den något starkt
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Matt Mörkröd, Matt Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3, 21 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | IL |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 265 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,41 kg |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Bredd | 405 mm |
| Energiförbrukning | 21 kWh/1000h |
| Djup | 50 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 8 lumen |
