Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7 Ljus LED Svart
729 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7 Ljus LED Svart är en elegant elljusstake med 7 ljus i metall. Ljusstaken har amberfärgade LED-ljuskällor och kan dimras. 6V/IP20.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7 Ljus LED Svart är en elegant elljusstake med 7 ljus i metall. Ljusstaken har amberfärgade LED-ljuskällor och kan dimras. 6V/IP20.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3913-710TR |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 0,35 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 2,4 m |
| Djup | 210 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 600 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 1800 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 440 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 25 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318303913716 |

