Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7 Ljus TräMatt Beige
479 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elljusstake Gnosjö Konstsmide 7 Ljus Trä är en klassisk adventsljusstake i trä som sprider mysig stämning runt julletid.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Elljusstake Gnosjö Konstsmide 7 Ljus Trä är en klassisk adventsljusstake i trä som sprider mysig stämning runt julletid.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3935-975 |
| Färg | Matt Beige |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 21 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 325 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 0,6 kg |
| Bredd | 410 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318309359754 |



