Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L Båge med Grönt
fr.1 064 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

7L Båge med Grönt
1 064 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor och gröna dekorationer.
Recensioner
Yvonne AVerifierad köpare
för 4 månader sedanVacker och passar utmärkt i mitt hem.
- Inget
CarinVerifierad köpare
för 4 månader sedanGedigen o snygg ljusstake. Lyser fint.
+ Står stadigt.
A BVerifierad köpare
för 5 år sedanDen är fin och pryder sin plats i fönstret.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå, Vit |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | IL |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 380 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Bredd | 440 mm |
| Djup | 80 mm |

