Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L Böjd Trådar på Fot
fr.499 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake i metall från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor. 1,8 m lång vit anslutningssladd.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå, Svart |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 1,8 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 390 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Bredd | 300 mm |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 24, 230 V |
| Material | Metall, Stål |
| Vikt | 1,23 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |

