Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L Dekor med ManschetterNatur
261 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor. Sladd 1,7 m.
Recensioner
IngerVerifierad köpare
för 4 år sedanBlixtsnabb leverans. Ljusstaken motsvarade förväntningarna så när som på att några manschetter inte fanns med. Det spelade dock ingen roll.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2285-100 |
| Färg | Natur |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Höjd | 440 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Bredd | 420 mm |
| EAN-nr | 7318302285104 |


