Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L Förmässingad
629 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor. Sladd 1,8 m.
Recensioner
Sara AVerifierad köpare
för 2 år sedanJag har köpt denna adventsljusstake tidigare och varit nöjd. Den har en klassisk design och ser lyxig ut.
+ Adventsljusstaken är ej seriekopplad, vilket är ett stort plus
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2466-800TR |
| Färg | Mässing |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 1,8 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 24 V |
| Höjd | 450 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Bredd | 340 mm |
| EAN-nr | 7318302466800 |


