Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L H56,5Grön
639 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Hög ljusstake från Gnosjö Konstsmide i trä med 7 st ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3993-950 |
| Färg | Grön |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 565 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Bredd | 560 mm |
| EAN-nr | 7318303993954 |


