Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L Kryss
fr.509 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor. Sladd 1,8 m.
Recensioner
Ingela JVerifierad köpare
för 2 år sedanMitttenljuset snett. Det drar ner betyget. Annars väldigt fin ljusstake. Orkar inte böka med retur. Väldigt konstigt packat. Bara en massa papper på ena sidan. Den andra inget skydd alls
PiaVerifierad köpare
för 4 år sedanJättesnygg ljusstake, dock var ett ljus något snett, så det blir inte full pott, men nästan.
+ Snygg, och enl bild
- Ett ljus något lite snett
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | E10 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Bredd | 350 mm |

