Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L med Färgade DekorationerGrön/Röd
1 479 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor. Tillverkad i metall med färgade dekorationer. Sladd 2,4 m.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor. Tillverkad i metall med färgade dekorationer. Sladd 2,4 m.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2494-710TR |
| Färg | Grön/Röd |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 1,8 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | IL |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Glas |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 380 mm |
| Spänning | 24 V |
| Bredd | 360 mm |
| EAN-nr | 7318302494711 |

