Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L Metall
fr.1 159 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor. Sladd 2,4 m.
Recensioner
BorisVerifierad köpare
för 4 år sedanFantastiskt dekorativa mycket nöjd Med vänlig hälsning Boris L.
- Mindre nöjd med Svea ekonomi som inte skickade inbetalningskort utan jag skulle få betala via en girobetalning som kostar en helt onödig slant.
EvaVerifierad köpare
för 4 år sedanJättefin ljusstake och snabb leverans
Gunilla LVerifierad köpare
för 5 år sedanProdukten var exakt som jag ville ha.
+ Stämde med bilden.
EvaVerifierad köpare
för 5 år sedanLjusstaken är väldigt fin och fungerar utmärkt!
Tomas EVerifierad köpare
för 6 år sedanSnygg, lagom ljusstyrka.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Krom, Mässing |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 1,8 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 24 V |
| Höjd | 540 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Bredd | 450 mm |

