Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L Platt med ManschetterRöd
219 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor och dekorationsringar. Sladd 1,6 m.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1010-500 |
| Färg | Röd |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | IL |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 180 mm |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 400 mm |
| EAN-nr | 7318301010509 |

