Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L Svart Dekor Twisted TipRöd/Svart
1 139 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor. Sladd 1,7 m.
Recensioner
Sture SVerifierad köpare
för 5 månader sedanFin ljuspunkt, som ögat gillar.
Hanne OVerifierad köpare
för 5 månader sedanJätte fin , super nöjd
Jane MVerifierad köpare
för 5 månader sedanTraditionell. Jättefin till kanonpris
Laila JVerifierad köpare
för 5 månader sedanJättefin adventsljusstake, finare än förväntat så jag är så nöjd med mitt val
Håkan RVerifierad köpare
för 5 månader sedanSnygg ljusstake till bra pris
Birgitta NVerifierad köpare
för 5 månader sedanEn vacker klassiskt ljusstake. Fina färger.
+ Allmoge
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3594-597 |
| Färg | Röd/Svart |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 460 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Bredd | 350 mm |
| EAN-nr | 7318305945975 |


