Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 9 Ljus Trä
fr.589 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elljusstake Gnosjö Konstsmide 9 Ljus Trä är en klassisk adventsljusstake i trä som sprider mysig stämning runt julletid.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Elljusstake Gnosjö Konstsmide 9 Ljus Trä är en klassisk adventsljusstake i trä som sprider mysig stämning runt julletid.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Matt Beige, Matt Mörkröd |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 27 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 370 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 0,8 kg |
| Bredd | 505 mm |
| Dimbar | Ja |
