Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 9L Båge Twisted TipRöd
424 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 9 st ljuskällor. Twisted Tip betyder att ljuskällan är formad som en äkta ljuslåga. Sladd 1,7 m.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 9 st ljuskällor. Twisted Tip betyder att ljuskällan är formad som en äkta ljuslåga. Sladd 1,7 m.
Recensioner
Eva DVerifierad köpare
för 7 år sedanFint sken, uppfyller mina förväntningar!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3579-510 |
| Färg | Röd |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Höjd | 380 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Bredd | 620 mm |
| EAN-nr | 7318303579516 |

