Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide Båge 7 Ljusgrå/Grön
409 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elljusstake Gnosjö Konstsmide Båge 7 Ljusgrå/Grön är en stämningsfull adventsljusstake i rundad design. Den har en strömbrytare och 7 ljus.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Elljusstake Gnosjö Konstsmide Båge 7 Ljusgrå/Grön är en stämningsfull adventsljusstake i rundad design. Den har en strömbrytare och 7 ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2272-965 |
| Färg | Matt Grå/Grön |
| Sockel | E10 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 57 mm |
| Höjd | 385 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 0,64 kg |
| Bredd | 590 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7318302729653 |

