Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide Båge 7L Trä
fr.486 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Adventsljusstake i form av en båge från Gnosjö Konstsmide. Ljusstaken är i lackerat trä med sju st ljus.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Adventsljusstake i form av en båge från Gnosjö Konstsmide. Ljusstaken är i lackerat trä med sju st ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Ljuskälla | Glödlampa |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 0,81 kg |
| Bredd | 590 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |

