Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide Luciatåg 6L
1 189 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide i form av ett luciatåg med 6 st ljuskällor.
Recensioner
Jan WVerifierad köpare
för 5 år sedanSöt och fin ljusstake.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3995-320 |
| Färg | Grå/Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | IL |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Höjd | 300 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Bredd | 440 mm |
| Djup | 70 mm |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| EAN-nr | 7318303995323 |


