Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide Stjärnor 6 L
fr.649 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 5 st dekorativa mässingsstjärnor och 6 st ljuskällor.
Recensioner
EvahVerifierad köpare
för 5 år sedanEn annorlunda och originell ljusstake som pryder sin plats i julfönstret.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå, Röd |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 215 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | El |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Bredd | 440 mm |

